DOĞAN YENİ YÖNETİCİ

 

EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNDE KAN DEĞİŞİMİ KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERİ OP. DR. İSMAİL KARA: “KADRO DOLULUK ORANINDA TÜRKİYE GENELİNİN ÇOK ÜSTÜNDEYİZ” KBÜ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ YÖNETİCİ YRD. DOÇ. DR. ERKAN DOĞAN: "SAĞLIK ALANINDA KARABÜK’Ü ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ”
EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNDE KAN DEĞİŞİMİ KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERİ OP. DR. İSMAİL KARA: “KADRO DOLULUK ORANINDA TÜRKİYE GENELİNİN ÇOK ÜSTÜNDEYİZ” KBÜ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ YÖNETİCİ YRD. DOÇ. DR. ERKAN DOĞAN: “SAĞLIK ALANINDA KARABÜK’Ü ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ”

Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane Yöneticisi görevine Yardımcı Doç. Dr. Erkan Doğan atandı.

Doğan ilk açıklamasında hastanenin hizmet kalitesini artırmaya dönük çalışmalar yapacaklarını vurgulayarak, “Öncelik sırasına göre tüm sıkıntıların çözümü için el birliği ile gayret edeceğiz” dedi.

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Operatör Dr. İsmail Kara da görevini devreden Prof. Dr. Alaadin Polat’a bu zaman kadar yapmış olduğu çalışmalarından ötürü teşekkür ederken, Yardımcı Doç. Dr. Erkan Doğan’a  da yeni görevinde başarılar diledi ve Karabük halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.