BELEDİYEDEN KARAYOLU ÜZERİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

YENİCE Belediyesi bir yandan salgınla mücadele çalışmalarını ilçede yoğun bir şekilde sürdürürken diğer yandan da temel belediyecilik hizmetlerine de aksatmadan devam ediyor.

Belediye ekipleri, Karabük-Yenice-Zonguldak karayolu güzergâhı üzerinde bulunan Ören Park ve Lokum Evleri’nin karayolundan giriş izni alınan bölümünde ve karayolu boyunca giriş-çıkış düzenlemesi ile çevre düzenlemesi yapıyor.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı , “Yenice Belediyesi olarak Yenice’mizi daha da güzelleştirmek adına gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Karabük-Yenice-Zonguldak karayolu güzergâhı üzerinde bulunan Ören Park ve Lokum Evleri’nin karayolundan giriş izni alınan bölümünde ve karayolu boyunca Yenice Belediyesi olarak giriş-çıkış düzenlemesi ile çevre düzenlemesi yapıyoruz.

Çalışmalarımızı burada kısa bir sürede tamamlayacağız. Bu iki sitede oturan vatandaşlarımıza hayırlı olsun. İlçemizin yaşam standartlarını üst seviyeye çıkararak vatandaşlarımızın günlük yaşamlarını kolaylaştıracak çalışmalar yapmaya ilçemizde devam edeceğiz. “dedi.