Belediye Başkanı Zeki Çaylı : “ Ihlamur Teras Tesisimizin bu başarısıyla ne kadar gurur duysak azdır “

Belediye Başkanı Zeki Çaylı :

“ Ihlamur Teras Tesisimizin bu başarısıyla ne kadar gurur duysak azdır “

 IHLAMUR TERASA ÖDÜL KÖŞESİ

BATI Karadeniz’in en büyük tesisi olan ve 70 dönümlük bir alan üzerine kurulu olan Batı Karadeniz’in yeni turizm markası Ihlamur Teras, elde ettiği başarılardan oluşan ödül köşesi oluşturuldu.

100’e yakın ülkeden 1000’e yakın aday içerisinden, Dünya genelindeki en iyi Eko dostu oylarla Ekoturizm ödülüne layık görülen, geçtiğimiz aylarda Tokat Dedeman Otelde düzenlenen gala gecesinde Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın aldığı Uluslararası Ekoturizm Derneği Ekoturizm Ödülleri’nin “Best EcoFoundation” kategorisindeki ödülü Ihlamur Teras Tesisinde sergileniyor.

Kazanılan ödül ve fotoğraf gibi sembolik hatıralardan oluşan başarı köşesi tesiste çift taraflı bir köşe oluşturularak ziyaretçilerimizin ilgilerine sunuldu.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “Bölgenin göz bebeği, Yenice’nin turizme açıldığı nokta olan Ihlamur Teras Tesisimizin bu başarısıyla ne kadar gurur duysak azdır. Bu gurur hepimizin ve Yenice’mizin. Alınan bu ödül ile tüm hemşerilerimiz gurur duyabilir. Gururla taşıyacağımız bu ödül, onur köşemizin en özel yerini aldı. Çok güzel bir köşe oluşturduk.

Ihlamur Teras, belediyemizin idaresinde başarılarına yenilerini ekleyecek yeni ödüller almaya devam edecektir ” dedi.