BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI, HER ZAMAN HALKININ İÇİNDE

BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI,  HER ZAMAN HALKININ İÇİNDE1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BELEDİYE Başkanı Zeki Çaylı, alışılagelmiş belediye başkanlığı anlayışından farklı bir profil çiziyor ve bu haliyle de vatandaşların beğenisini topluyor.

Çaylı, güne işçi arkadaşlarının görev taksimatı ile başlıyor ve sonra da belediye çalışmalarını yerinde inceliyor. Günde 2-3 defa giderek takip ettiği belediye çalışmasının eksiksiz tamamlanması Çaylı’ya , çok ayrı bir mutluluk veriyor.

Vatandaşların her an telefonla ulaşabildiği Çaylı, makamında akşama kadar oturmaktan ziyade halkın arasında olmayı ve çalışmaları bir bir takip etmeyi yeğliyor.

Hafta sonları pazarı gezen Çaylı, yaz  döneminde de düğünden düğüne koşuşturuyor. Halkı, iyi gününde de kötü günde de yalnız bırakmayan Çaylı, Yenice Belediyesi’ni sosyal anlamda da yükseklere taşımak için çalışıyor, çabalıyor.

Zeki Çaylı’nın tüm bu özellikleri beğeni topluyor ve alınan oylara da yansıyor.

Son Belediye Başkanlığı seçimlerinde yani 30 Mart 2014  Pazar günü yapılan seçimlerde 3.765 oy alarak % 57 lik oy oranını yakalayan Çaylı, en yakın rakibine 1.341 fark atmıştı.

Çaylı, belediye dahilinde de partisinin oyundan yaklaşık 500 oy fazla alarak, partili-partisiz tüm vatandaşların belediye başkanı olduğunu göstermişti.