ALKIŞI HAK EDEN EĞİTİMCİLER VE ÖĞRENCİLERİ

YENİCE’mizde de uzun süre görev yapan ve sosyal faaliyetlere katılımı ile de beğeni toplayan Eğitimci – Öğretmen ve halen Karabük TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulunda idareci olan Uğur Erdoğan ve aynı okulun 8 nci sınıf öğrencileri, alkışlanacak bir etkinliğe isimlerini yazdırdılar.

Yenice’nin Satuk İlkokulu 3 ncü sınıf Öğretmeni İbrahim Yetim;  öğrencilerine “ Çocuklar hayalinizdeki oyuncak nedir  ?“ diye sorar ve videoya çeker , çocuklar da öğretmenlerine , “oyuncak istediklerini “ söylerler.

Yenice’nin Satuk İlkokulu 3 ncü sınıf Öğretmeni İbrahim Yetim, bunu Karabük TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu Öğretmeni Uğur Erdoğan ile paylaşır ve bir proje hayata geçirilmek üzere kollar sıvanır.

İki kıymetli eğitimci bu gelişmeyi projelendirdiler ve “ GÖNÜL KÖPRÜSÜ PROJESİ “ni hayata geçirdiler.

Proje kapsamında geçtiğimiz günlerde Karabük TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri araçlar ile Satuk’a gelerek temin ettiği oyuncakları Satuk İlkokulunda okuyan çocuklara verdiler.

Çok güzel bir ortamda gerçekleşen buluşma sonrası çocuklar hayal ettikleri oyuncaklara kavuştular ve her iki okul öğrencileri sarmaş – dalaş oldular.